Eviniz için güvenlik ürünleri

İstanbul geneli olarak 2009 yılından beri güvenlik kameraları montaj ve satışını yapmaktayız.

Kamera kayıt cihazları

Uzman ekibimizle ip kamera, dome kamera, gece görüşlü kamera,dvr cihazlarınızın kurulumu için destek alınız.

Alarm güvenlik ürünleri

Sizlerden aldığımız olumlu refaranslar bizleri daha uygun ve de kaliteli hizmet konusunda motivasyon yapmaktadır.

EV İÇİN PROFESYONEL ALARM VE KAMERA SİSTEMİ ÇÖZÜMLERİ

Güvenlik kamera sistemleri ev ve iş yerlerinizin güvenliğini sağlayan ve güvenliği maksimum seviyeye çıkaran sistemlerdir. Eviniz için maksimum güvenirlilik için profesyonel keşif ve montaj ekibine ve kaliteli güvenlik sistemlerine ihtiyacınız vardır. Güvenlik istanbul sizlere tam da bunları sağlıyor. Güvenlik kamera Sistemleri ve alarm sistemleri ihtiyaçlarınızda başvurabileceğiniz en güvenilir firmalardan biri olarak İstanbul geneli olmak üzere ülkenin her noktasına Güvenlik kamera sistemleri satışı, kurulumu ve servis hizmeti yapılmaktadır. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde ihtiyaçlarınızı belirlemek için profesyonel teknik destek alabilirsiniz.

Güvenlik kamera Sistemleri İhtiyacı, Güvenlik sistemi bir lüks değil, bir ihtiyaçtır. Artan hırsızlık vakaları ile başa çıkmak için en iyi yol Güvenlik kamera Sistemleri

Ev ve iş yerlerinize Güvenlik sistemi taktırarak güvenliğinizi en yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz. Firmanın teknik keşif ve montaj ekibi belirlediğiniz konumu belirleyerek size en uygun Güvenlik kamera sistemleri için gerekli olabilecek kameraları, çözünürlük, mercek ve led ihtiyacına göre belirleyecektir. Işıklandırmanın tam yapılmadığı karanlık alanlara daha yüksek LED barındıran kameralar takarak en zifiri karanlıklarda bile hırsızların geçidini kapatacaktır. Gerektiğinde Güvenlik sistemi ile beraber spot ışıklar yerleştirilerek tam bir aydınlanma da sağlanabilmektedir.

Tek bir telefonla güvenliğinizi garantiye almak sizin elinizdedir. Birikimlerinizi korumak ve kollamak için tek yapacağınız şey, bir telefonla ya da internet sitesi üzerinden Güvenlik istanbul firmasına ulaşmaktır.