Hakkımızda

Güvenlik İstanbul

Güvenlik istanbul olarak görevimiz; Kamera kurulumu sistemleri, alarm sistemleri ve güvenlik amaçlı ortam ses kontrol cihazları alanlarında müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini gelişen hizmet yelpazemizle karşılayarak memnuniyetlerini sağlamak, pazarda müşterilerimiz için her zaman tercih edilen, referans gösterilen, güvenilir bir firma olmaktır.

Güvenlik teknolojilerinin hızla gelişmesi, ev ve iş yeri güvenliğinin öneminin daha da artmasıyla birlikte ,sektörün uzağında kalmak güvenlik açıklarını artıracağından ,Ar-ge çalışmalarına daha da önem vererek ,teknik kadromuzu güçlendirip ,tamir ve hizmet sonrası eğitimlerini tamamlamış, servis ile gerekli alt yapıya sahip personelimizle satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizde sizlere daha hızlı çözümü sunmaktadır.

Teknolojinin hızla ilerlediği çağımızda tüm dünyadaki güvenlik sektöründeki ilerlemeleri takip ve analiz ederek en güvenilir çözümleri sunan firmamız marka ve kalitesini ülkemize kazandırmaya devam ederek fiyat ve kalite noktasında sizlere en iyi ürün ve hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Hizmetlerimiz

Kamera güvenlik sistemlerinde şunu akılda tutmak gerekir ki kamera güvenlik sistemleri kendi başlarına bir koruma sağlamazlar. Sistemi kullanan kişiler, sistemin kapasitesi hakkında bilgi sahibi, kullanımda vasıflı olmalı ve kamera sistemine yakalanan görüntü ve olaylara derhal tepki verebilmelidir.

Tüm kamera güvenlik sistemlerinde olduğu gibi ürün seçimi kulanıcıların isteklerine göre belirlenmektedir. Sistemi kurmakla yükümlü güvenlik firması ürünler satın alınmadan ve kurulum yapılmadan önce kameraların amaçlarını ve kamera sistemlerinin tesis edileceği ortamları analiz etmelidir. Kullanıcılar ise neyi hedeflediklerini bilmelidirler.

Ev, ofis, fabrika vb. kurumsal mekânlarda meydana gelebilecek soygun, yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi birçok istenmeyen durumu, olay yeni başladığında elektronik algılayıcılarla algılayarak, mekan sahibini yada ilgili kişileri haberdar eden, aynı zamanda caydırıcı etki yaratan elektronik donanım genel anlamda alarm sistemi olarak tanımlanmaktadır.

Bu gibi istenmeyen bir çok olaydan başlangıç anından itibaren haberdar olabilmek can ve mal güvenliği açısından son derece önemlidir.

Gelişen teknoloji ile güvenlik sistemlerinin önemi ortaya çıkmıştır. Genel anlamda personelin giriş ve çıkışlarını sağlamak; personel dışındaki kişilerin giriş çıkışlarını kontrol altına almaktır.

Böylece, personelin giriş çıkış zamanını kontrol ve kayıt altına almak, mesai saatlerini hesaplamak ve bölümler arası geçişleri yetkilendirmek gibi birçok işlemide yapabilme imkânıda sağlar.

Güvenlikte Bir Numara