Ip Kameralar

Ip kamera kurulum yapılırken kameraların kayıt cihazına tanıtılması gereklidir ve kaliteli ürün tercih edilmelidir.

DVR Kayıt Cihazları

DVR kayıt cihazları cctv analog kameralarının görüntülerini kaydetmek için kullanılır.

Gece görüşlü kameralar

Gece görüşlü kamera seçimi yaparken kalite kriteri Led parlaklığı ve kameranın pixel değerleridir.

İŞ YERİ İÇİN PROFESYONEL ALARM VE KAMERA SİSTEMİ ÇÖZÜMLERİ

İş yeri için kamera ve alarm sistemleri kurulumu, güvenlik ile doğrudan ilgili olduğundan titizlikle yapılması gereken bir iştir. Tüm mekanların güvenliğini sağlayan kamera sistemlerinin sorunsuz bir şekilde işlevini yerine getirebilmesi için kamera kurulumlarının profesyonel kamera sistem bilgisine sahip uzmanlar tarafından yapılması ve düzenli aralıklarla sistemin kontrolden geçirilmesi gerekmektedir.

Sizden gelen talepleri üzerine keşif ekibimiz kurulum yapılacak mekanda yapacağı tespitler üzerine sizlere detaylı rapor ile birlikte fiyat teklimizi sunuyoruz. Konusunda uzman kadromuz sizlerin isteklerine en uygun çözümleri, kaliteli işçilik ve tasarım seçenekleri ile sunmaktadır.

Tesisat işçiliklerinde tecrübe ve referans çok önemlidir. Geri dönüşü olmayan bu işçilik hizmetinde pişman olmamak ve paranızın karşılığını tam alabilmek için doğru tercihlerde bulunulmalıdır. Bizler daha önce yapmış olduğumuz kapsamlı ve detaylı işçilikler sonrası oluşturduğumuz referans listemizle bu konuda sizlerin tereddütlerini azaltmayı hedefliyor ve yapacağımız işçilik sonrası sizleri de bu listeye eklemeyi hedefliyoruz.

Kamera Kurulum Kontrol Sistemleri, konusunda uzman ve eğitimli kadrosu, saygın ve etkin pazarlama yöntemi ve kaliteye verdiği önemle mutlak müşteri memnuniyeti anlayışıyla ve Sürekli gelişen dünyamızda, baş döndürücü bir şekilde ilerleyen teknoloji sayesinde bu alanda ortaya çıkan tüm yenilikleri, öncü ve yaratıcı çözümlerle birlikte şimdi olduğu gibi gelecekte de ülkemiz insanına ve müşterilerimizin faydasına sunmak güvenlik istanbul olarak en önemli misyonumuz olacaktır.