Yangın & Alarm Sistemleri Kurulumu

Özel kurum ve kuruluşlar, firmalar için özel güvenlik çözümleri ve 7/24 teknik destek güvenilir hizmet! Teklif Formu

KURUMSAL YANGIN ALARM GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Birçok değişik sektörde yüzlerce firmaya alarm ve kamera sistemleri kuruyoruz ve 7 gün 24 saat kontrolümüz altında güvenliklerini sağlıyoruz. Bizler önce sizlerin güvenlğini düşünüyoruz ve bu çalışma politikası ile devam ediyoruz.

Yangın Alarm Sistemleri, Analog Adresli Sistemler, Konvansiyonel Sistemleri, Optik Duman Dedektörü, Yangın İhbar Butonu, Isı Dedektörü.

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte başımıza gelebilecek tüm kazalara karşı önceden tedbir almak için bir takım geliştirilen sistemleri bulunmaktadır. Bu kazaların en kontrol alınması zor olanı yangındır. Gelişen teknoloji ile birlikte oluşabilecek yangınları hemen müdahale etmek için Yangın Alarm Sistemleri geliştirilmiş insanlık hizmeti anlamında ticarileştirilmiş şekilde pazara sunulmuştur.

Yangın Alarm Sistemleri yangınların başlamadan önce yada henüz başladıktan sonra içerisinde bulunan sensörleri devreye alarak harekete geçip gerek özel bildirilmesi gereken noktalara gerek kamusal düzeni sağlayan kamu kuruluşlarına polis jandarma başta itfaiye olarak haber verip gerekli önlemi alamız yada en hızlı müdahale etmemizi sağlayacak olan sistem yangın alarm sistemleridir.